Oyuncak Makinelerinin Hilesi Çözüldü

theBilgi.com - Oyuncak Makinelerinin Hilesi Çözüldü
Cihazlar Eğlence Video

Oyuncak Makinelerinin Hilesi Çözüldü
Yukarıdan kepçeli oyuncak makinelerine eğlence merkezlerinde veya Alışveriş merkezlerinde sıkça karşılaşmışızdır. Oynadığımız hatta uzaktan izlediğimiz bile olmuştur. Peki hiç düşündünüz mü bu oyuncak makinelerinden oyuncak almak gerçekten yetenek işi mi?

Oyuncak Makinelerinin Hilesi

Aslında bir çok kollu makinelerde olduğu gibi arka tarafta bir sistem işlemekte. Yani sistem kendi kar etmeden size herhangi bir ödül vermiyor. Kasa her zaman kazanır hesabı.

Sistem 21‘de 1 ihtimali ile size oyuncak veriyor. Onun dışındakilerde makine kendisi kar etmediğinden gerekli basıncı uygulamadığından oyuncaklar siz alamadan düşüyor. İçerisindeki algoritma ne zaman sistemin kar ettiğini düşündüğünde o zaman yeterli basıncı uyguluyor ve oyuncağı alabiliyorsunuz. Ancak tabi ki o anda parayı atan 10. kişide olabilirsiniz, 20. kişide. Algoritma içerisindeki en yüksek şans 21‘de 1 ihtimali ile gerçek oluyormuş.

Ayrıca makinelerdeki kepçenin oyuncağı tuttuğu sırada getirirken bırakması durumuda tamamen bir aldatmaca. Çünkü burada ki amaçta makinenin size “Son anda kaçırdım” hissine sokup bir daha oynamanızı sağlamakmış. İşte gördüğünüz gibi oyuncak makinelerinin hilesi bu şekilde.

theBilgi.com - Oyuncak Makinelerinin Hilesi Çözüldü

 

Aşağıda oyuncak makinelerinin hilesi ile ilgili bir video hazırlanmış. Ayrıca onu da izleyebilirsiniz.

 

 

 

Üye Yorumları

Bir Cevap Yazın

Ya da