Nasıl Bir Aşk Hayatınız Var Avuç içi Çizgileriniz Söylesin

theBilgi.com - Nasıl Bir Aşk Hayatınız Var Avuç İçi Çizgileriniz Söylesin
İlişkiler

Avuç içi çizgileriniz

İnsanların elleri, aşk hayatlarında nasıl bir tavır sergiledikleri hakkında kişinin kendisinden daha çok bilgi verebilir. Avucunuzda bulunan aşk çizginize göre nasıl bir karaktere sahip olabileceğinizi belirlemek mümkün. Ellerinizin kenarlarını birbirine değdirin ve aşıkken nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu kendi gözlerinizle görün.

 

1. Çizgiler Bitişik İse

theBilgi.com - Nasıl Bir Aşk Hayatınız Var Avuç İçi Çizgileriniz Söylesin

Eğer partnerinizin aşk çizgileri aynı hizada ise çok şanslısınız. Bu tip insanlar ilişkilerine çok bağlı ve tutkululardır. Rasyoneldirler ve hayatta keskin dönüşleri sevmezler. Sakin bir karakterleri vardır ve başkalarının düşüncelerine önem verirler.


2. Sol Eldeki Çizgiler Aşağıda

theBilgi.com - Avuç İçi Çizgileriniz

Bu insanlar kendilerinden büyük ve daha olgun kişileri partnerleri olarak seçerler. Bu çizgilere sahip olanlar aşk hayatlarında başarılı, romantik ve sosyal çevresindeki kurallardan özgür bir halde yaşarlar. Her zaman iç seslerine kulak verirler ve bu düşüncelerin çok azından pişman olurlar.


3. Sol Eldeki Çizgiler Yukarıda

Avuç içi çizgileriniz

Bu kişiler ciddi ilişkilere hemen atılmazlar. Onlar için aşk mutluluk için bir sebep değildir. Sıra aşık olacakları insanı seçmeye geldiğinde kendilerinden yaşça küçük veya farklı bir kültürden olan kişileri tercih ederler. Öz güvenleri çok fazladır. Onlar için bu zor seçimler sonucu kurulmuş ilişkiler çok değerlidir ve ilişkide çıkabilen sorunların üstesinden rahatlıkla gelirler.

 

 

Üye Yorumları

Bir Cevap Yazın

Ya da